RAŽOŠANA

Uzņēmuma LV-Teh galvenais mērķis ir uzlabot esošās militārās tehnikas efektivitāti, nodrošinot mūsu inovatīvo tehnoloģiju efektīvu integrāciju aizsardzības un civilajā sektorā, kas sniegtu papildu priekšrocības gan kaujas laukā, gan glābšanas vai citās misijās.

Galvenā darbība ir inovatīvu aizsardzības un militāro tehnoloģiju izstrāde, projektēšana un ražošana.

Modulāra konstruktora tipa kaujas atbalsta platforma

Platforma ir uz riteņu bāzes un ir modulējama no dažādām sastāvdaļām 11 dažādos izpildījumos. Platforma ir pārvietojama sakabē ar jebkādu mehānisku transportlīdzekli. Platformas augšējā modulārā daļa ir pagriežama ar gultņa zobrata pagriešanas mehānisma rokturi 360 grādos abos virzienos. 

Izgudrojuma tehniskā risinājuma mērķis ir nodrošināt daudzveidīga un dažādu ražotāju militāro aprīkojumu un ieroču sistēmu  pielietojumu uz vienas  platformas bāzes.

Taktiskais vieglais transportlīdzeklis "Ļaundaris"

Militārais aprīkojums kvadracikliem un citai tehnkai

Kompānija LV-Teh ir izstrādājusi speciālu ekipējumu militārajiem kvadracikliem- vienlaicīgai dažādu ieroču pārvadāšanai, kā arī kravas vai ievainoto cilvēku pārvadāšanai.

 Rotējošais atbalsta ieroču tornis  "RAIT 1"

Tornis ir aprīkots ar reduktora pagriešanas sistēmu, kas ļauj pagriezt torni pa 90 grādiem divu sekunžu laikā arī pie sasvērta transportlīdzekļa.   

Robotizētā atmīnēšanas platforma RAP001

Robotizētā atmīnēšanas mašīna RAP001 ir paredzēta visu veidu sprādzienbīstamu priekšmetu vai munīcijas iznīcināšanai.